Наша продукція

Двері в Києві, Вінниці в магазині дверей Mexin (готові та на замовлення)

Краща колекція дверей - для затишку та безпеки вашого будинку

Основна функція вхідних дверей - надійний захист від непроханих гостей, в той час як міжкімнатні двері покликані зонувати й розмежовувати внутрішній простір. Крім того, двері є важливим елементом інтер'єру, а в приватних будинках вони повинні підбиратися з урахуванням архітектурних особливостей і дизайну будови. Виходячи з цього, до дверей пред'являється цілий комплекс вимог по:

• міцності;
• стійкості до кліматичних умов;
• здатності витримувати механічні навантаження і протистояти деформації;
• наявності звуко- і теплоізоляційних властивостей;
• естетичності і привабливості зовнішнього вигляду.

Інтернет-магазин дверей Mexin, який співпрацює з відомою китайською компанією Mexin Group, пропонує вам вхідні та міжкімнатні двері, що відрізняються високою якістю виконання, широким розмаїттям використовуваних матеріалів і варіантів оформлення. У нашому каталозі Ви знайдете вхідні двері зі сталі та МДФ, в тому числі полуторні, міжкімнатні двері глухі та зі склінням, вітражні, пластикові або з масиву дерева.
Щоб експлуатація дверей не викликала проблем і нарікань, важливо зробити правильний замір дверного отвору. Тому ми не тільки продаємо двері, але і надаємо послуги заміру та установки, щоб позбавити наших клієнтів від найменших незручностей.

Вхідні двері - гарантія надійності

При виборі вхідних дверей слід враховувати місце її монтажу - в приватному будинку або в міській квартирі. Очевидно, що для заміських будинків роль вхідних дверей важлива надзвичайно - саме вони є останнім «бастіоном», що охороняє житло від зловмисників, особливо в тих випадках, коли будинок не використовується для постійного проживання. Крім того, вони відчувають посилений вплив зовнішніх факторів:
• сонячних променів;
• опадів;
• перепадів температур.

У цих умовах найкраще встановити такі вхідні металеві двері, які здатні протистояти натиску природних стихій і служити надійною перепоною для будь-яких зазіхань на вашу власність.

Для квартир, розташованих в охоронюваних житлових комплексах, в під'їздах з кодовими замками або обладнаних системами сигналізації, вибір матеріалу для вхідних дверей значно розширюється. Поряд з металевими тут можна встановлювати дерев'яні двері з масиву, використовувати ДСП або інші сучасні матеріали. Не варто забувати і про підвищення енергоефективності житла - вхідні двері з нашого каталогу підходять для додаткового утеплення, а також для укладання звукоізоляційного матеріалу.

І, звичайно, у нас Ви зможете купити вироби будь-якого бажаного відтінку, з будь-яким варіантом оформлення, щоб ваші вхідні двері в усьому відповідали загальному дизайну будинку або квартири.

Міжкімнатні двері як прикраса інтер'єру

Звичайно, вимог до міжкімнатних дверей набагато менше - вони практично не виконують захисну функцію, але при цьому відіграють важливу роль в організації простору. Вибір такого виробу багато в чому залежить від ваших особистих переваг і фінансових можливостей - ми запропонуємо двері з дерева та пластику, ДСП і МДФ, зі склінням або без нього.

І кольорова гамма, і декоративне оформлення дверей вразять багатством вибору, але перш ніж оформити заявку на придбання товару, слід приділити належну увагу конструктивним особливостям. Розсувні двері - найпоширеніший, але далеко не єдиний доступний варіант, тому для маленьких кімнат краще розглянути можливість установки розсувних або складних дверей типу «гармошки», які також представлені в нашій колекції.

Чому вигідно купувати в магазині дверей Mexin

• Якісна продукція, з якою працюємо багато років;
• Різноманітний асортимент - можливість вибрати товар на свій смак;
• Цінова доступність - працюємо на пряму з виробниками;
• Установка під ключ (виконуємо замір, доставляємо, демонтаж, монтаж, матеріали всі свої);
• Доставка по території України зручними способами; по Вінницькій облості є вигідна розвозка;
• Досвідчені консультанти - допоможуть, підібрати оптимальні двері;
• Для постійних клієнтів і оптовиків, хороші знижки.

Якщо Вам необхідно купити двері в Києві, Вінниці або Україні, готові чи на замовлення зателефонуйте нам і наші менеджери проконсультують з усіх питань.

Інтернет-магазин дверей Mexin завжди відкритий для вас, адже широко відчинені двері - символ гостинності і довіри.