Про компанію

Перед тим, як придбати сталеві вхідні двері в Києві, перед вами напевно постане питання про вибір надійного виробника. Саме таким є компанія Mexin Group, яка на ринку вже більше 25 років. Один з провідних виробників дверей в світі, що зарекомендував себе як лідер виробництва, має безліч представництв у багатьох країнах світу, і в Україні зокрема.

Наша фірма є офіційним представником компанії Mexin Group, ми пропонуємо вам сталеві двері від одного з кращих світових виробників за мінімальними цінами. Mexin Group заснована в Китаї і входить в 5-ку промислових лідерів країни. Понад 40 країн світу щорічно здобувають понад півтора мільйона дверей найвищої якості.

Фірма Mexin Group виробляє сталеві, протипожежні, захисні, дерев'яні, МДФ-дверей, в широкому асортименті. Створені з використанням новітніх технологій, наші двері гарантовано прослужать довгі роки, забезпечать тепло і безпеку вашого будинку. Надійна система замків захистить двері від зломів, поліуретановий наповнювач – від холоду, а ПВХ-покриття – від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Купуючи металеві двері в Києві, вибирайте продукцію високої якості за прийнятною ціною – віддайте перевагу дверям Mexin. Співробітники нашої фірми із задоволенням доставлять і професійно встановлять сталеві двері Київ, вам не доведеться докладати жодних зусиль. На нашому сайті ви можете ознайомитися з асортиментом і вибрати двері за своїм смаком. У нас представлені високоякісні двері з оригінальним і сучасним дизайном – вітражні скла, декоративні накладки здатні здорово урізноманітнити і прикрасити інтер'єр і екстер'єр вашого будинку або офісу.

Про виробника дверей - завод Mexin.