Інформація

← Назад
3 Правила покупки добрих дверей
7 Квітень 2016

Якщо перед вами постало завдання придбання дешевих вхідних дверей, зверніть увагу на вхідні металеві двері Mexin. Вони відповідають першій вимозі гарної покупки - вибирати продукцію тільки відомого виробника, який може забезпечити відмінну якість при невисокій ціні. Велика компанія Mexin входить до числа п'ятдесяти фірм, підтримуваних державою, вона добре відома у своїй країні і за кордоном. Низька собівартість вхідних дверей Mexin досягається за рахунок дешевої робочої сили, але ні в якому разі не за рахунок зниження якості та надійності дверей.

Друге правило покупки добрих дверей – зупинити свій вибір на таких дверях, у яких є базовий набір елементів, що складають основу якісних дверей. Насамперед, це товщина дверного полотна. У вхідних дверях Mexin полотно складається з двох сталевих листів товщиною 1,5 - 2 мм, між якими знаходяться ребра жорсткості, заповнені поліуретановою піною. Гарне покриття полотна становить ламінована плівка ПВХ різного забарвлення, головним чином під колір дерева. До речі, особливістю цих недорогих дверей є те, що двері з таким надійним покриттям можна встановлювати на вулиці, наприклад, на дачах і в заміських будинках. Двері Mexin відповідають найвищим вимогам пожежної безпеки. По периметру дверей прокладені два гумових ущільнювача, які допомагають зберігати тепло і пригнічують шум. Поріг в цих дверях - з нержавіючої сталі і, отже, він не схильний до корозії.

Замок на вхідних дверях часто називають її серцем. Важко посперечатися з тим, що це один з найважливіших елементів в дверях. При покупці недорогих дверей потрібно звернути особливу увагу на те, чи достатньо надійний замок. На вхідних дверях Mexin встановлюється циліндровий замок особливої надійності. Він монтується разом з дверною ручкою, посилений броненакладкою, що надає йому особливу міцність проти зломів. Одинадцять ригелів, що висуваються при замиканні дверей в різні боки, також служать забезпеченню необхідної безпеки. Крім того, замки на дверях Mexin мають п'ять мільйонів варіантів ключів з лазерною насічкою, тобто ключі практично неможливо підробити або підібрати. Ще одним плюсом таких замків є те, що в разі втрати ключів не потрібно міняти весь замок, а можна купити тільки нову личинку. Недорогі двері Mexin також укомплектовані дверним вічком і вбудованим дзвінком.

Третім правилом набуття надійних дверей є їх професійна установка. На цьому не варто економити, намагаючись зробити це самостійно. Правильна установка дверей - дуже важливий момент, адже можна купити дорогі двері, але неякісно їх встановити - і постраждати від злодіїв. Найкращий варіант - купити вхідні двері в тій компанії, майстри якої вам її і встановлять. Наприклад, фірма Mexin Ukraine в Києві не тільки продає вхідні двері, але й встановлює їх з дотриманням всієї необхідної технології. Важливо, щоб двері були правильно виставлені по горизонталі і вертикалі, це сприятиме довгому терміну служби дверних петель. Дверна коробка повинна бути утеплена монтажною піною. Необхідно перевірити, чи достатньо добре прилягають один до одного гумові ущільнювачі. У базовий комплект недорогих дверей Mexin також входять шість анкерів, або протизнімних штирів. Їх встановлюють якомога далі вглиб дверного полотна, що забезпечує додатковий захист від злому. Всі ці нюанси добре відомі професіоналам з Mexin Ukraine.

 Фахівці компанії також допоможуть Вам з консультацією вже при виборі дверей. Адже міняти вхідні двері можна з різних причин. Наприклад, залишити старі вхідні двері і при цьому додати ще одні, нові для поліпшення тепло звукоізоляції. Або вхідні двері в новобудові відразу змінити на нові. Або ж використовувати нові металеві двері як вхідні з вулиці. Кожен тип цих дверей та їх встановлення мають свої особливості, які потрібно враховувати, щоб згодом не розчаруватися в покупці.

 Такі основні правила при виборі недорогих вхідних дверей. Головне – не купувати двері, зроблені кустарним способом, а віддати перевагу дверям, виготовленим на великому промисловому підприємстві, такому як компанія Mexin, яка має авторитет і довіру серед споживачів сорока країн світу.

Стаття про ☞ Як не помилитися при виборі вхідних металевих дверей