Інформація

← Назад
Чому вхідні двері промерзають
27 Жовтень 2015

Давайте розглянемо чинники, які впливають на промерзання двері:

  1. Погодні фактори - це природний процес, коли йде скачок температури між вулицею і приміщенням.
  2. Утеплювач - якщо ваші двері не утеплені вони будуть промерзати, наприклад вони утеплені папером і коли холодно починається покриватися інеєм (плачуть). Або утеплені ватою - спочатку не промерзали, а пройшов час почав утворюватися конденсат вгорі, вата просіла. Найкращим утеплювачем є поліуретанова піна .
  3. Неякісна установка - утеплені двері течуть по полотну і лудці, при установці майстри не виставили двері, щоб полотно і лудка добре прилягали і не пропускали холодне повітря. Саму лудку не утеплювали і наслідок конденсату на самій лиштві. Лудку зазвичай утеплюють, пінопластом, ватою і задувають піною. Буває таке, що лудку не утеплювали і самі двері (полотно) сухі, а по лиштві вода тече. ☞ Яким повинен бути вибір вхідних металевих дверей
  4. Погане провітрювання приміщення - зазвичай двері можуть промерзати, коли поруч кухня і погана витяжка. при готуванні стає парко і виходить дуже великий перепад температури між вулицею і будинком. двері починають пітніти. Ще дуже добре можна це спостерігати і на металопластикових вікнах. Вікна запотівають, може утворитися грибок.
  5. Технічний фактор - полотно дверей або лудка не рівні (вигнуті), що впливає на прилягання полотна до лудки, утворює щілини і пропускає холодне повітря.
  6. Ремонтні роботи - дуже часто двері течуть коли відбувається ремонт. В приміщенні утворюється підвищена вологість і треба час, щоб все вивітрилося і висохло.
  7. Містки холоду - двері можуть бути сухими, але де є провідники холоду виникатиме конденсат.         

Вхідні двері ТМ «Mexin» виробляються за найсучаснішою технологією - з утепленням піною без містків холоду. Для приватних будинків ідеально ставити двоє дверей, щоб запобігти різкий перепад температури і зберегти якомога більше тепла.

Сподіваюся, друзі це вам допоможе зробити правильну покупку або знайти причину промерзання своїх дверей.

Цікава стаття проІдеальні двері.