Інформація

← Назад
Для чого потрібні броньовані двері
7 Квітень 2016

Навіщо ж потрібні такі двері, запитаєте Ви. На Заході бронедвері на вході в приватний будинок або квартиру зустрічаються рідко, зазвичай американці і європейці воліють красиві дерев'яні двері. У їхньому випадку естетика виправдана, адже системи сигналізації, відеоспостереження та охорона органами правопорядку в американських і європейських державах розвинена на більш високому рівні, ніж у нас.

А що ж ми? Нам залишається «зміцнювати тили» власними силами. У захисті від грабіжників, вогню, вибуху, вогнепальної зброї та іншої напасті вірний помічник – броньовані двері. Київ, як і будь-який інший місто, рясніє рекламою дверей, купити їх можна за будь-яким поворотом, проте, багато бронедвері Київ не витримують жодної критики. У одних обшивка розкривається консервним ножем, в інших замки канцелярською скріпкою відкриваються... Тому зважившись на такого роду покупку, не економте і довіртеся професіоналам.

Вхідні двері Київ купити найкраще в надійного виробника, яким, поза сумнівом, є фірма Mexin. Компанія, що має офіційне представництво в Києві, давно підкорила Схід і успішно співпрацює із Заходом. Крім сталевих бронедверей, ми пропонуємо ще й широкий вибір дерев'яних, МДФ, протипожежних та захисних дверей. Встановивши по всьому будинку двері від компанії Mexin, Ви тут же переконайтеся, що Ваше житло стало і затишним гніздечком, і стійкою фортецею одночасно.

Стаття про ☞ Як правильно вибрати бронедвері