Інформація

← Назад
Естетичність, безпека та надійність або муки вибору вхідних дверей.
7 Квітень 2016

Якісні вхідні двері - важливий елемент безпеки, естетичної привабливості і зручності. Ці характеристики повинні враховуватися під час вибору дверей, зробити який не дуже просто. Різноманітність пропонованих зразків вхідних дверей може завести в глухий кут кожного, адже за зовнішньою привабливістю важко розглянути будь-які недоліки, що впливають на міцність і надійність двері. Як правильно зробити вибір, щоб вхідні двері в квартиру протягом багатьох років були надійним захистом для будинку?

Важливі характеристики вхідних дверей

 

Уникнути помилок під час вибору вхідних дверей допоможе знання основних характеристик, їх вплив на якісні показники і тривалу експлуатацію.

 • Забезпечення надійності. Вхідні металеві двері при доданому фізичному впливі повинні бути стійкими протягом найбільш тривалого часу. Встановити міцність двері при покупці не виходить. Зрозуміти, що двері витримає певне навантаження вчасно спроби її злому можна вивченням паспорта виробу і зовнішнім оглядом. Чим складніше замок, тим надійніші вхідні двері. Бажано, щоб замків в двері було два, причому з різною конструкцією. Обов'язковим є наявність вічка або оглядового віконця. Огляд зовнішньої території повинен забезпечуватися максимально широкий .
 • Комфорт і затишок повинна забезпечити внутрішня начинка дверей, яка впливає на звукоізоляцію, перешкоджає проникненню в будинок холодного повітря і пилу. ☞ Про утеплювачі
 • Зовнішня привабливість двері - важливий показник, хоч і не основний. Вона зустрічає гостей і створює перше враження про будинок. Крім того, вхідні двері повинні гармоніювати з інтер'єром коридору чи передпокою. Якщо ж вони встановлюються в приватному будинку, потрібно подбати про гармонійне поєднання архітектури будинку з дверима.
 • Необхідно звернути увагу на дверну коробку, кріплення якої повинно здійснюватися за допомогою анкерних болтів або п - образними захопленнями, що гарантує найбільш надійне її кріплення. Обов'язкова наявність поздовжніх і поперечних розпірок.
 • Забезпечення гарантії вхідних металевих дверей. Виключно перевірений і відомий виробник може гарантувати надійність і якість цих виробів.

Вимоги, що пред'являються до матеріалів виготовлення вхідних дверей

 

Щоб купити вхідні двері, які допоможуть захистити будинок, потрібно звернути увагу на їх конструктивні елементи:

 • для виготовлення зовнішньої поверхні дверей повинна використовуватися цільнолистового розжарена сталь, що має товщину від 2 мм. зварних швів бути не повинно;
 • найбільш високу міцність надає дверям наявність додаткового третього металевого внутрішнього листа;
 • лист, що захищає двері з внутрішньої сторони можна використовувати з товщиною 1.5-2,0 мм.
 • металеві лиштви повинні забезпечувати перекриття щілин між дверною коробкою і полотном двері, що допоможе запобігти можливості використання монтування для розтину двері;
 • край переднього листа повинен трохи виступати, забезпечуючи залю додаткового перекриття щілин;
 • найбільш важкі двері говорять про товщину металу і наявності необхідних для підвищення міцності ребер жорсткості;
 • дверні замки (сугальдного чи циліндрового типу) встановлюватися на максимально великій відстані один від одного. ригелі повинні знаходитися в металевих трубах;
 • додатковий захист створює наявність врізний або накладний клямки з внутрішньої сторони дверей.

Найнадійніші вхідні двері металеві мало просто купити. Їх потрібно правильно встановити і робити це повинні професіонали, які можуть дати гарантію надійної експлуатацію встановленої ними двері.

Вхідні металеві двері самих різних конструкцій, високої надійності і відмінної якості представлені в інтернет - магазині mexin.com.ua, купити які можна за максимально вигідними цінами в будь-який зручний час.

Вибрати вхідні двері в приватний будинок - вхідні двері для квартири

Стаття проІдеальні вхідні двері для вулиці.