Інформація

← Назад
Важлива складова будь-яких вхідних дверей - фурнітура. Як вибрати?
7 Квітень 2016

Найбільш надійні вхідні двері повинні розглядатися в комплекті, що складається з дверного полотна, коробки і фурнітури. Ігнорування якості і характеристик надійності фурнітури може звести нанівець всі зусилля, витрачені забезпечення захисту будинку і, відповідно, до марної витрати грошей .

Як правильно вибрати фурнітуру, щоб вона стала найбільш прийнятним і надійним компонентом системи вхідних дверей?

 

 

 

Вимоги, що пред'являються до дверної фурнітури

 

Так як вхідні металеві двері є не тільки системою захисту майна будинку, але і несуть на собі естетичне навантаження, дверна фурнітура повинна розглядатися в якості декоративного і конструктивного компонента. Зовнішні показники визначаються легко візуальним оглядом. На конструкцію і якість дверей і фурнітури визначити на око не завжди можна. Тому ці показники необхідно постаратися ретельно перевіряти максимально доступними способами.

 

Вимоги до петель

 

Стандартні петлі, які досить часто встановлюються на вхідні двері в квартиру, не завжди відрізняються гідною якістю. Зазвичай вони розраховані на незначні навантаження до 40 кг. Це призводить до просідання дверей, тим більше, якщо ці двері металеві. Якщо потрібно створити максимальний захист будинку і забезпечити тривалу експлуатацію вхідних дверей, жаліти кошти на петлі не варто. Дорожчі петлі товщиною 20 мм виготовляються з холоднокатаної сталі. Надійними є також потаємні петлі. Їх безпека на порядок вище, ніж у навісних.

 

На що звернути увагу при виборі замків?

 

Найвідповідальніший елемент системи захисту - замки, вони відповідають за безпеку і є одним з основних перешкод від несанкціонованого проникнення в будинок сторонніх осіб. Тому економити на замках не варто, витратившись раз на найбільш надійні замки можна придбати хороший захист на протязі всього терміну експлуатації дверей.

Існує кілька основних варіантів замків для вхідних дверей, що відрізняються способом установки:

  • врізні;
  • накладні;
  • навісні.

Різні види дверних замківв:

  • ригельні;
  • сувальдні;
  • електронні;
  • кодові;
  • циліндрові.

Не всі перераховані вище замки відрізняються високою надійністю. Якість замків оцінюється за часом, витраченому на їх розкриття. Деякі з них можна розкрити протягом декількох хвилин. Тому існує поділ замків на класи. Самими ненадійними вважаються замки першого класу надійності. До нього ставиться замок ригеля. Його зламують протягом 2-5 хвилин.

До другого класу належать замки електронної та кодової конструкції. електроніка часто відключається, дає збої, для їх розкриття досить 5-10 хвилин.

Досить надійними вважаються замки, на розтин яких йде до 20 хвилин. До третього класу надійності відносяться сувальдні замки. Їх дуже важко вибити або висвердлити. І чим більше в ключі від такого замка зубів і виступів, тим він краще.

Найнадійнішими вважаються циліндрові замки, якими оснащуються вхідні двері в квартиру. Хороша перфорація і складна механічна дискова і пластинчаста структура замку, можливість зміни серцевини дозволяє зробити застосування цих замків найбільш прийнятним. Для розкриття циліндрового замку знадобиться більше 30 хвилин.

 

Вибір дверної ручки і вічка

 

Головні критерії вибору дверної ручки - естетична привабливість і якість виготовлення. Вона повинна гармоніювати за кольором і стилю з дверним вічком. Зручність користування ручкою важливо. При виборі ручки на вхідні двері металеві потрібно спробувати її в руках, оглянути матеріал виготовлення. Чудово виглядають ручки для дверей, що мають нікелеве або хромоване напилення.

Дверне вічко повине мати правильно сфокусовану лінзу. Це запобіжить спотворення об'єктів, що знаходяться із зовнішнього боку дверей і допоможе більш виразному розпізнаванню їх в напівтемряві. Також важливий максимальний огляд, який дозволить розглянути предмети, розташовані під дверима або з боків від них.

На сайті інтернет - магазину mexin.com.ua можна купити вхідні двері з найбільш прийнятною фурнітурою, високої якості і з максимальною надійністю.