Інформація

← Назад
Ідеальні вхідні двері для вулиці. Зроби правильний вибір.
18 Квітень 2019

Ідеальні вхідні двері для вулиці. Зроби правильний вибір.

Давайте розглянемо чому все ж таки найкращими дверима для вулиці є двері Mexin,  та розглянемо наступні факти:

1) Двері вироблені з гнутого профілю на високоякісному дорогому американському обладнанні, що додає міцності і однорідності дверям, на відміну від дешевої куткової та трубної конструкції.

 

2) Покриття ПВХ – пластикове покриття із полівінілхлориду, - це плівка яка під високою температурою і у повному вакуумі кладеться на метал. Одне з найкращих покриттів для вулиці, тому що має найдовший термін служби вхідних дверей:

  • не боїться вологи (додатково лиштва з гнутого профілю погрунтована в сірий колір від іржі)
  • не набрякає – повністю металеві двері, МДФ накладок поверх листів металу нема.
  • одне з найбільш стійких покриттів від сонця. На вулиці під сонячним промінням  вигорає абсолютно майже все (питання тільки у довговічності покриття), тому на кожні двері завжди потрібно ставити козирок,  ідеальний той козирок , який повністю захищає двері від ультрафіолету. Бувають різні випадки, наприклад,  що достатній козирок і нема можливості зробити, а якщо у Вас двері з МДФ накладкою (немає різниці - дешевою, дорогою чи вологостійкою) - під попаданням промінів сонця на двері, пори – поглиблення у МДФ здуваються (відклеюються), МДФ накладка набрякає і псується. 
  •    Тому краще всього для вулиці ставити повністю металеві двері, що можна побачити на прикладі південних країн ( Іран,Сирія,Ізраїль), та й у наших сусідів поляків найпопулярнішими на вулицює двері Мексін та їх аналоги, а двері з МДФ накладкою у приватний будинок жоден порядний тамтешній продавець Вам  не запропонує. Виходячи з цього, найбільш придатними дверима для вулиці є двері Мексін з ПВХ покриттям і двері інших виробників з покриттям  порошковою фарбою ( молоток) або автоемалью (автолак). Молоток має вигляд шершавого покриття темного кольору, а автолак - гладке покриття як автомобільна краска. Колір краще всього вибирати світлий, якщо у Вас сонячна сторона. До світлого кольору  сонце не так притягує і тому термін служби збільшується.
  • витривале до подряпин. (домашні тварини і т.д.)
  • вигляд і колір можна підібрати під будь який смак, імітує різні полотна і породи дерева.

про ☞ Конструкцію дверей Mexin

Замки та дверна фурнітура

 

Ідеальні двері, замки і фурнітура3) Замки. Зазвичай коли купуються двері, здається що ті двері найкращі - які найтяжчі, мають грубий метал. Це не завжди так. Головним фактором є фурнітура. Розглянемо  варіант наприклад коли грабують квартиру, будинок і т.д.. Злодії зазвичай не гасять двері, щоб підняти шум і всім розповісти, що вони збираються робити, а просто відкривають двері, ламаючи замки. Тому, який би не був метал, при поганому замку він не зупинить посягання злодія.Замки в дверях Мексін розроблені інженерами компанії Мексін Груп, пройшли багато тестів, в яких довели свою надійність і  стійкість до взломів. Традиційний циліндровий замок Quantum Lock має 11-ти ригельну систему замикання, обладнаний циліндром підвищеної секретності зі зміщеним центром (підвищена стійкість до провертання). Надійність замка визначається просто: кількість крапкових поглиблень на ключі дорівнює кількості стопорних штифтів в циліндрі. Якщо їх більше 5, то замок вже дуже надійний. На ключах компанії Мексін 8 крапкових поглиблень. Ключі виготовляють за спеціальною технологією  із застосуванням лазера.

 

4) Утеплювач. Почнемо з найкращого:

  • мінеральна пінополіуретанова теплозвукоізоляційна негорюча піна підвищеної щільності. Переваги пінополіуретанового утеплювача: найкращий коефіцієнт теплопровідності 0,022 - 0,028 Вт/мК, для порівняння 50 мм пінополіуретанової піни дорівнює 150 мм мін.вати;  не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації дверей;негорючий; не цікавий для гризунів, комах, грибків,плісняви; відсутність містків холоду у дверях, на відмінність від мін.вати і пінопласту – тому що піна повністю заповнює простір між листами металу.
  • мінеральна вата. (має властивості з часом просідати, верх починає пропускати холод, вбирає вологу та є не зовсім екологічною, через застосування при її виробництві фенольних смол)
  • пінопласт ( дуже горючий, полюбляють гризуни і комахи)
  • сота (картон) – тут і пояснювати не треба…

​Детально статтяпро утеплювачі

 

5) Поріг – тільки  з нержавіючщї сталі, що важливо, коли Ви заходите в будинок після дощу чи снігу на вулиці.

Маємо надію, друзі, що даних фактів наведено достатньо, щоб ви зробили вірний вибір своєї вхідної двері.

Дзвоніть, пишіть та замовляйте Ваші двері Мексін! Чекаємо на Вас!