Інформація

← Назад
Конструкція дверей Mexin ➜ Характеристика
27 Травень 2015

Компанією Meхin була розроблена оптимальна структура, яка робить вхідні двері Київ більш безпечними та комфортними. Дверна рама і дверні пластини виготовлені із сталі високої міцності, поріг - з нержавіючої сталі. Петлі, на які кріпляться двері, - посилені, також в конструкцію входить магнітний газонаповнений ущільнювач.

Виробник Meхin подбав, щоб вхідні двері Київ були зручні у використанні: дверне вічко винесене у дверну раму, вічко має захист від навмисних пошкоджень, додаткова поролонова прокладка захищає приміщення від сторонніх запахів, шуму і витоку тепла.

Декоративне покриття:

Всі вхідні двері в Києві від компанії Meхin мають якісну облицювання сучасними матеріалами, завдяки чому виглядає привабливо. Сучасний і елегантний дизайн сталевий дверей не порушує естетичного вигляду будівлі. Двері Meхin можна встановлювати як в приміщенні, так і на вулиці, адже вони мають новітнє покриття з полівінілхлориду (ПВХ), яке імітує різні породи дерева і текстильні полотна.

про ☞ Теплозберігаючі вхідні двері

Замки:

Вхідні двері в Києві від Meхin оснащені надійними і стійкими до злому замками. Ці замки спеціально розроблені інженерами компанії Meхin і пройшли безліч етапів тестування. Елегантна дверна ручка, крім естетики, ще й дає максимальний захист від несанкціонованих проникнень у приміщення, адже вона об'єднується з замком. Традиційний циліндровий замок Quantum Lock оснащений 11-ти ригеля замикання, має циліндр підвищеної секретності зі зміщеним центром (стійкість до проворачиванию).

Щоб визначити ступінь секретності замку, потрібно всього лише порахувати кількість точкових поглиблень на ключі, адже воно дорівнює кількості стопорних штифтів в дверному циліндрі. Якщо їх кількість перевищує 5, то замок вважається супернадійним, а вхідні двері Київ від компанії Meхin мають цілих 8 таких штифтів. Ключі до циліндровим замках виготовлені за спеціальною лазерної технології, і мають 5000000 комбінацій, тому підробити такий ключ просто нереально. У комплекті до замка йде 6 ключів.

Стаття про ☞ Вхідні двері: метал або дерево?