Інформація

← Назад
Порівняння вхідних дверей у таблицях
4 Квітень 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доброго дня шановні відвідувачі, вирішив з Вами поділитися цікавою статтею про порівняння вхідних дверей і навести таблиці:

1.Таблиця, розберемося, які вони взагалі є по класах:

Економ китай - двері металеві покриті молотковим або авто емалевим фарбуванням. З тонким металом полотна 0,3-0,4 мм, переважно з 1 замком. Зазвичай встановлюються в новобудовах як тимчасові двері. Діляться на класи: супер економ та економ.

Стандарт Китай - двері металеві покриті молотковим, авто емалевим, тефлоновим фарбуванням. З вже більш допустимим металом полотна 0.5-0.7мм, переважно з 2 замками. Встановлюються на будь-яких об'єктах, рекомендуються як двері мінімум з яких треба починати свою покупку для свого житла. Діляться на класи: полегшений стандарт, стандарт, стандарт + .

Еліт Китай двері металеві покриті абсолютно різними покриттями: автоемаль, мдф, пвх та інші.... з металом полотна 1мм і більше, з значно кращими замками і фурнітурою в цілому. Класи: еліт, преміум.

Економ України - двері металеві покриті: молотковим, грунтовим фарбуванням і мдф накладками. З металом 0,0; 0.4-0.8 мм, 1-2 замка. Діляться двері на види: супер економ, супер економ армована решітка, що означає, двері з мдф покриттям без листа металу, економ, економ + .

Стандарт Україна - двері металеві з покриттям: молоток і мдф накладки. З металом 0.8-1.5 мм, переважно 2 замка. Види дверей: стандарт полегшений, стандарт, стандарт + .

Еліт Україна - двері металеві з покриттям молоток, мдф, пвх. З металом 1.2 мм і більше, з значно кращими замками і фурнітурою в цілому. Класи дверей: еліт, преміум.

2. Таблиця, порівняння дверей:

Як нараховується рейтинг зірок:

- значення від мінімального до середнього.

 - значення від середнього до високого.

- значення від високого до максимального.

П.С: Рейтинг Ціна обчислюємо в зворотну сторону. Мінімальна ціна є плюсом. Максимальна мінусом.

 Які використовуємо двері - середньостатистичні.

Середньостатистичні - двері які не найдешевші і не найдорожчі в своєму класі.

Стаття про3 Правила покупки добрих дверей