Інформація

← Назад
Про виробника дверей – компанію MEXIN
7 Квітень 2016

Компанія MEXIN - виробник чудових дверей

MEXIN - офіційний представник в Україні найбільшої компанії Mexin Group, відомої більше 25 років.

Компанія MEXIN Group заснувалася в 1989 р в економічно високому розвиненому регіоні Китайської Народної республіки. За невеликий проміжок часу вона зуміла встати за обсягами доходу в один ряд з провідними брендами Китаю, зараз входить в топ-5 найбільш потужних виробників, має підтримку уряду республіки.

Продукція MEXIN DOORS широко користується попитом в інших країнах. Компанія відкрила постійно діючі філії, відділення та офіси в Америці, Євросоюзі, Азії. Виробничі потужності дозволяють їй випускати щорічно 1,5 млн. дверей, з чудовими характеристиками захисту та протипожежної безпеки, що знаходяться у продажу на ринку 40 країн світу.

Виробництво оснащене найсучаснішим, інноваційним обладнанням, переважаюча частина процесів повністю автоматизована. Більшість обладнання поставляється з Америки і Німеччини. У будівлях компанії широко застосовуються інтелектуальні системи цифрової комунікації. Завдяки такому підходу, більшість технологічних процесів і операцій перебувають в полі постійної уваги, а якість виробів відстежується на кожному етапі і ретельно контролюється. Технології виробництва пройшли міжнародну сертифікацію якості ISO 9001: 2000, крім того отримано Сертифікат стандарту якості РЄ.

Керівництво компанії для підтримки створеного іміджу, високої репутації надала свої вироби в Міжнародний орган, який видає сертифікати безпеки на продукцію. Двері MEXIN успішно пройшли всі тести і мають відповідний сертифікат.

Компанія Mexin стала активним продавцем на світовому ринку дверей більше 15 років тому. Висока якість продукції, технології виробництва, рівень ділової культури працівників стали підставою для визнання споживачів, довіри партнерів, поваги з боку інших виробників. Неодноразово вироби Mexin відзначалися престижними нагородами на численних міжнародних виставках.

Компанія зробила акцент на сучасних, передових технологіях і консолідації творчого потенціалу колективу. Це стало запорукою успіху і стабільного розвитку.

Mexin тісно співпрацює з великими виробниками дверей і компаніями, орієнтованими на випуск будівельних матеріалів. Сьогодні в переліку партнерів великі компанії з КНР, Німеччини, Італії, Польщі, всіх країн Балтійського моря. Mexin продовжує розвивати і будувати дилерську мережу, шукати нових партнерів, налагоджувати співпрацю з будівельними компаніями усього світу, взаємовигідно співпрацювати з торговими організаціями.

стаття ☞ Де купити двері у Вінниці

Партнерам