Інформація

← Назад
«Технології, що застосовуються у виробництві 3Д дверей»
22 Серпень 2016

Вхідні двері 3D в Києві та Вінниці від інтернет-магазину Mexin користуються хорошим попитом. Незвичайна рельєфна поверхня надає їм обсяг, що повністю змінює уявлення про двері. До широкого вибору колірних рішень додається декоративне тривимірне оформлення зовнішньої обробки. Досягається це особливими методами обробки.

Конструкція виробів

Покриття з ПВХ захищає поверхню дверей від зовнішніх впливів, надовго зберігаючи первісну красу виробів. Панельні вставки з МДФ (дрібнодисперсної фракції) поєднуються з високоміцним декоративним склом різних кольорів або дзеркалами.

Каркаси виробів розрізняються конструкціями:

  • колекція «Фортіс» складається з двошарового соснового бруса і стягнута «мікрошип», що надає дверям підвищену міцність і надійність;
  • колекція «Зебрана» зібрана з дерев'яних елементів, стягнутих стяжними гвинтами. Це дозволяє зробити двері «дихаючі», що не дає їй розсохтися всередині від часу і деформуватися.

Для того щоб додати поверхням дверних полотен тривимірний ефект, застосовується поєднання сучасних технологій. Разом вони наповнюють вироби об'ємної грою колірних переливів і особливою фактурою.

 

Подвійне фрезерування

Воно вважається найбільш трудомісткою і складною з усіх фрезерувальних обробок. Але тільки нею можна надати 3D-ефект плитам МДФ. Виконується на верстатах ЧПУ (числове програмне управління). Результат перевершує всі очікування, малюнок на поверхні декоративних панелей повністю відповідає запрограмованому ескізу.

 

Гравірування

Виробляється на гравірувальному обладнанні. При цьому виходить більш чіткий малюнок з ювелірно промальованим деталями. Поєднання лазерного гравірування з різкою дозволяє отримувати різьблені малюнки, які можна порівняти за ніжностю з мереживами. Ці декоративні панелі надають дверям ажурну помітність і особливу естетичність. Лазерне гравірування застосовне як для МДФ, так і для металу.

 

Патина

Основне патинування створює благородний наліт дерев'яної поверхні і виділяє красу і гідність природної текстури. Отримання такого ефекту на об'ємний малюнок домагаються нанесенням складу для патинування, що представляє собою лакофарбовий матеріал особливого складу. При його грамотному розподілі по поверхні її можна зістарити, створити колірні ефекти або оживити нанесений 3D-візерунок, підсилюючи ефект обсягу. Отриману патину покривають захисним лаком.

Контрастне патинування виявляє фрагменти фрезерного візерунка. Найчастіше для цього вибирається патина під золото, мідь або срібло.

Техніка «кракле» створює ефект старого розтріскування лаку або фарби. Розмір і глибина розтріскування залежать від насиченості отриманого шару. Після висихання отримані борозенки обробляються контрастними затираннями. Отриманий результат закріплюється шаром захисного лаку.

При грамотному поєднанні технік дверних полотен можна надати фактуру шкіри, застиглих водних крапель, металевих зерен, вельвету. Ефектно виглядає імітація мармуру, перлів і так далі.

Двостороннє травлення

Застосовується для отримання на склу 3D-зображення. Ефект тривимірності посилюється світлопроникністю скла. Таким способом наносяться абстракції, всілякі орнаменти і малюнки з чіткими контурами. Таке оформлення підходить для міжкімнатних дверей. Скло має підвищену міцність і не б'ється від ударів.

У нашому інтернет-магазині також можна купити двері вхідні металеві с 3D-ефектом. Об'ємні малюнки виконані на МДФ панелях і покриті захисними плівками, які продовжують термін служби дверей і зберігають красу обробки. Зробивши у нас замовлення, ви станете володарями ексклюзивного вироби, яке підкреслить ваш смак і стане справжньою окрасою житла!

Стаття про  Як вибрати двері