Інформація

← Назад
Теплозберігаючі вхідні двері Mexin
7 Квітень 2016

Відомо, що дві третини тепла в наших будинках втрачається в процесі експлуатації. Це дуже високий показник в порівнянні з західними країнами. Проте спробувати зберегти тепло - посильно кожній людині, що прагне до того, щоб платити менше за комунальні послуги. До дбайливості нас закликає і український уряд у зв'язку з настання холодів.

Відомо, що в основному втрати тепла відбуваються через стіни, вікна, дах, двері. Стіни зазвичай утеплюють пінопластом з зовнішньої сторони, стулки вікон прокладають поролоном і обклеюють смужками паперу. А ось з дверима справа йде складніше. В тому випадку якщо через щілини між коробкою і дверима протягає, а самі двері вже старі і неміцні, то їх краще поміняти, купивши, наприклад недорогі якісні вхідні двері Mexin.

Компанія Mexin пропонує широкий вибір вхідних дверей різної цінової категорії - від економ - класу до елітних, які можуть задовольнити запити споживачів щодо захисту будинку і заощадження тепла. Вхідні двері встановлюють як в багатоквартирних будинках, так і в заміських особняках, де проблеми збереження тепла особливо актуальні через високу вартість обслуговування і експлуатації будинку. Живете Ви за містом постійно або приїжджаєте тільки на вихідні, двері Mexin - це кращий вибір, тому що вони відрізняються особливою надійністю, красою і відмінними теплозберігаючими характеристиками.

про ☞ Шумоізоляцію вхідних дверей

Теплозберігаючі вхідні двері можна купити в компанії Mexin Ukraine, де представлений широкий вибір вхідних та міжкімнатних дверей від виробника на будь-який смак. Основу їх складає якісний метал, а фінішне покриття виконано в декількох варіантах. Тут пропонують двері для споживачів з різним матеріальним достатком: дешеві вхідні двері, пофарбовані порошковою фарбою, середньої цінової категорії з покриттям ПВХ і елітні металеві двері з пвх і вітражами. Поріг на вхідних дверях Mexin виготовлений з нержавіючої сталі і тому йому не страшні волога і корозія.

Фахівці з енергозбереження розраховують тепловтрати різних конструкцій, виходячи з наступних параметрів. Якщо умовно взяти мінус 10 градусів зовні і плюс 20 градусів усередині приміщення, то середня температура в приміщенні якраз і буде показувати баланс температур, а також рівень збереження тепла.  Чим далі умовна лінія в +10 градусів, тим краще вхідні двері з металу захищають житло і тим комфортніше в квартирі або будинку. Внутрішній і зовнішній клімат в теплозберігаючих дверях Mexin «зустрічаються» один з одним усередині дверей і коробки, що унеможливлює потрапляння холоду в житлове приміщення і виключає промерзання житла. У вхідних дверях Mexin лінія низьких температур знаходиться досить далеко і не доставляє споживачам незручностей і дискомфорту.

Таким чином, вхідні металеві двері фірми Mexin відповідають вимогам теплозбереження. Дверне полотно в них складається з чотирьох металевих листів при товщині 1,5 - 2 мм, між ними знаходяться решітка і утеплювач з поліуретану, який відмінно зберігає тепло. До речі, монтажна піна, за допомогою якої задувають щілини після установки металопластикових вікон, складається саме з поліуретану, що володіє найкращим коефіцієнтом теплоізоляції. Двері Mexin значно покращують клімат в приміщенні, допомагають знижувати неприємну дію холодного повітря восени та взимку. Вхідні енергозберігаючі двері цієї компанії укомплектовані також двома контурами ущільнювача, які додатково оберігають будинок від втрат тепла і можливого шуму. В заголом двері використовують як перші, будь-то: вхідні, зовнішні, внутрішні або тамбурні за рахунок своїх енергозберігаючих якостей.

Стаття про 6 класів зломостійкості металевих дверей