Інформація

← Назад
Вхідні двері Mexin класу еліт
22 Лютий 2016

Двері з обробкою з МДФ вважаються екологічно безпечними, так саме покриття має натуральну основу, воно виробляється з дрібної деревної стружки методом пресування під високим тиском. В результаті покриття МДФ стає ударостійким, воно довго зберігає гарний зовнішній вигляд. Якщо двері з МДФ встановлюються як вхідні в заміському будинку, у них практично не змінюється колір під впливом сонця.

Ще одні вхідні двері компанії Mexin, які можна віднести до розряду елітних, - металеві вхідні та міжкімнатні двері з вітражами. Такі двері можуть бути як одинарними, так і полуторними. Прикраса двері вітражем завжди вважалося ознакою краси і розкоші. Купивши таку двері і встановивши її в квартирі або будинку, ви станете володарем дійсно ексклюзивного товару. Слід зазначити, що вітражне скло є броньованим, його не можна розбити і тим більше через нього проникнути в приміщення. Якщо у вас були сумніви, чи купувати двері з вітражем, думаємо, ми їх розвіяли – можете сміливо купувати ці красиві і надійні двері. А фахівці компанії Mexin Ukraine з Києва встановлять їх у вашій квартирі або будинку з дотриманням всіх правил і технологій.

За статистикою, сьогодні 70-80 відсотків вхідних дверей, що продаються в Росії та Україні, складають двері виробництва ТМ Мексін. Вони давно вже стали хорошою альтернативою і дорогим дверям західних виробників, і важким вхідним конструкціям вітчизняних майстрів. Так, металеві двері легше за вагою, але і навантаження на петлі в таких дверях теж менше, в результаті чого двері служать значно довше. Що ж стосується надійності, то вхідні двері, виготовлені на великому виробництві, а не в кустарному цеху, відповідають всім вимогам безпеки. У них стильний дизайн, вони органічно вписуються в інтер'єр сучасного будинку. Двері з покриттям МДФ або вітражними вставками можна по праву вважати елітними. Такі двері компанії Mexin, без сумніву, виділять вас серед сусідів, підкресливши ваш хороший смак.