Інформація

← Назад
Вхідні двері Вінниця
7 Квітень 2016

Де купити двері у Вінниці? ☞ ціни і фото

Рано чи пізно навіть самі якісні вхідні та міжкімнатні двері доведеться міняти. В такому випадку цілком логічним стає питання, де вигідно купити двері у Вінниці? Якщо Вам потрібно купити будь-які двері за вигідною ціною, то вам слід звернутися в нашу компанію mexin.com.ua. Для початку давайте розберемося, що може мотивувати Вас для заміни старих дверей?

Причини заміни дверей:

  1. Застарілі двері - іноді двері необхідно поміняти тому, що вони просто вже застаріли. Рідко до застарілого стану дотягують будь-які двері, адже кожен щасливий володар власного житла піклується про своє майно.
  2. Ремонт - під час масштабного ремонту в будинку або квартирі іноді просто необхідно змінити старі обридлі як вхідні, так і міжкімнатні двері.
  3. Заміна дверей в новій квартирі - купуючи нове житло, кожен намагається відразу ж підлаштувати все у власному будинку під себе. Крім того, нові якісні вхідні двері можуть убезпечити Ваше майно від зловмисників.
  4. Механічні пошкодження дверей - якщо внаслідок якогось пришестя вхідні або будь-які інші двері у Вашій квартирі були пошкоджені, то не слід затягувати з заміною їх на нові і якісні двері.
  5. Збільшення ступеня особистої безпеки - часом з'являється об'єктивна необхідність встановити нові металеві вхідні двері, щоб убезпечити своє майно і забезпечити більш належний рівень особистої безпеки.

Плюси нашої компанії

  • Швидка доставка - скориставшись послугами нашої компанії, Ви будете приємно здивовані швидкістю доставки замовленого товару. Після того, як ви оформите заявку, замовлені двері відправлять вам наші фахівці. Висока швидкість доставки замовлень забезпечується за рахунок того, що весь зазначений товар на mexin.com.ua практично завжди є в наявності.
  • Висока якість продукції - абсолютно всі двері, які ми пропонуємо своїм клієнтів відрізняються високою якістю, завдяки чому двері прослужать Вам довгі роки.
  • Готівковий і безготівковий розрахунок - Ви самостійно можете вибрати зручну форму розрахунку за замовлені товари.
  • Послуга установки - за вашим бажанням фахівці нашої компанії можуть провести демонтаж старих і встановлення нових дверей у Вашому будинку або квартирі.
  • Доставка за межі міста - якщо Ви є щасливим власником заміського будинку або дачі в Вінниці, то, замовивши двері в компанії mexin.com.ua, ви можете отримати доставку якісних вхідних або міжкімнатних дверей за місто.

Особливості доставки

Замовляючи будь-які двері для свого будинку або квартири в нашій компанії, Ви можете оформити додаткову послугу - доставка дверей. Вартість доставки по вінниці не вдарить по вашому гаманцю. Ви зможете отримати замовлені двері за допомогою кур'єрської служби. крім того, Ви можете замовити їх доставку фахівцями нашої компанії.

Монтаж/демонтаж дверей

Купуючи продукцію нашої компанії, Ви завжди можете звернутися до нас за додатковою послугою - установкою дверей. Вартість цієї послуги у Вінниці становить всього 800 грн. При цьому в дану суму входить вартість доставки товару, демонтаж старих та встановлення нових дверей. Якщо Ви замовляєте монтаж дверей за місто, то за кожен кілометр дороги вам доведеться заплатити 7,5 грн.

Слід зазначити, що в вартість 800 грн. входить монтаж стандартних дверей. В разі установки полуторних дверей ціна становитиме 900 грн . Якщо у вас є велике бажання встановити подібні двері, але Вам не дозволяє зробити це вузький отвір, то наші фахівці зможуть розширити його на півметра всього за 200 грн.

Стаття про ☞ Порівняння вхідних дверей у таблицях