Інформація

← Назад
Вірне поєднання естетики і міцності або Як вибрати двері?
22 Лютий 2016

Як вибрати двері з найкращим поєднанням естетики і міцності

Вхідні двері - фронтальний елемент безпеки всього житла. Тому капітальний ремонт рідко обходиться без заміни цієї надійної перепони від несанкціонованого проникнення всередину будинку незваних гостей. Але навіть без ремонту іноді варто задуматися про заміну старої конструкції на більш інноваційну модель. Залізні двері, які сьогодні пропонують виробники, мають незрівнянно вищі характеристики. Вони краще протистоять вандальному способу розтину, більш стійкі до фізичного злому, мають значно більш високий рівень захисту, новими механічними і електронними системами контролю доступу.
Щоб купити вхідні двері в житло, досить акцентувати свою увагу на важливих аспектах, які в подальшому будуть відігравати важливу роль в загальній системі безпеки та затишку всередині житла. Матеріал виготовлення, система спостереження, ізоляційні характеристики, конструкція замку і наявність запірних пристроїв. Двері вхідні металеві краще варіантів з інших матеріалів в силу своєї міцності, надійності, довговічності. Оброблений спеціальним чином метал, покритий надійним захисним шаром, легко протистоїть агресивному навколишньому середовищу, довго зберігає свій первісний привабливий вигляд, важче піддається вибиванню.
На вхідні двері встановлюється стаціонарне вічко або монтується система відеоспостереження. Остання - кращий варіант, який дає більш широкий кут огляду, можливість бачити зображення навіть в темний час доби і сутінки, проводити запис інформації. Важливо те, що відеосистема здатна зберігати записане зображення, виводити картинку на інші електронні пристрої.
Якісна ізоляція двері від проникнення всередину сторонніх звуків, неприємних запахів, втрат тепла значно підвищує рівень комфорту для власників приміщення. Можна скоротити витрати електроенергії або газу в опалювальний період, створити приємний акустичний фон в житло.
Замок - центральний елемент вхідних металевих дверей. Його конструкція, рівень міцності, форма, місце розташування часто стає тим бар'єром, через який зловмисники воліють не переступати. Високі технології для виготовлення начинок, спеціальні броньові накладки повинні дати гарантію власнику бути спокійним і впевненим у неприступності будинку. Найостанніші варіанти - електронні замки, з прихованим місцем розташування, висновком функцій управління на електронні гаджети, потайним місцем розблокування, постійною зміною кодує сигналу. Зламати такий замок під силу лише тільки дуже грамотному фахівцю, у якого є відповідне обладнання. Багато конструкцій оснащені автономним джерелом живлення, тому навіть відключення електроенергії не позначиться на функціональній здатності металевих дверей надійно бути замкненими і захищати вхід.
Додаткові елементи надійності - ригелі, приховані петлі і завіси є необхідними елементами, які доповнюють центральний замок. У той же час вони посилюють міцність по всьому контуру двері, не дозволяючи навіть при зломі центрального замка відкрити двері. Використовувати віджимний інструмент, болгарку стає в таких випадках просто марним заняттям.
При виборі металевих дверей треба придивитися до товщини листів, з яких роблять двері. Якщо використовується дуже тонкий метал, то він може бути розкритий навіть звичайним консервним ножем. Хороші зразки вхідних дверей роблять з металу, завтовшки більше 2 мм. Такі листи можуть прогнутися під сильним ударом, деформуватися, але не проломитися і не порватися. Найякісніші вироби робляться з листової сталі товщиною понад 3 мм, а кращі зразки завтовшки 5 мм. Двері з такого металу важко пробити, кувалда їх сильно не гне, болгарка тупиться і не ріже, а свердла горять. Єдиний мінус таких конструкцій - величезна вага, тиск на точки опору, ціна.
На окрему увагу заслуговують броньовані двері, виконані з куленепробивного матеріалу, які важко розкрити без застосування ацетиленових балонів, газових різаків, спеціальних пил.
Всі сучасні варіанти дверей виконуються в будь-яких стильових рішеннях, які імітують натуральний або штучний матеріал. При погляді на двері важко зрозуміти, виконана вона з натуральної деревини, міцного металу або полегшеного пластику. Колір, фактура, текстура повністю можуть імітувати будь-який матеріал і ввести в обман навіть професіоналів.
Найкраща порада - звертатися до кращих виробників дверей, які з великої кількості своїх виробів можуть запропонувати найкращий варіант, який відповідає вимогам дизайнерської думки, стильового рішення і уподобань господарів. Саме в цьому випадку буде гарантовано оптимальний баланс співвідношення ціни до якості виробу.

Стаття проДля чого потрібні броньовані двері