Інформація

← Назад
Вибираємо бронедвері
7 Квітень 2016

А що ж ми? Нам залишається «зміцнювати тили» власними силами. У захисті від грабіжників, вогню, вибуху, вогнепальної зброї та іншої напасті вірний помічник – броньовані двері. Київ, як і будь-який інший місто, рясніє рекламою дверей, купити їх можна за будь-яким поворотом, проте, багато бронедвері Київ не витримують жодної критики. У одних обшивка розкривається консервним ножем, в інших замки канцелярською скріпкою відкриваються ... Тому зважившись на такого роду покупку, не заощаджуйте і довіртеся професіоналам.

Вхідні двері Київ купити найкраще в надійного виробника, яким, поза сумнівом, є фірма Mexin. Кампанія, що має офіційне представництво в Києві, давно підкорила Схід і успішно співпрацює із Заходом. Крім сталевих бронедверей, ми пропонуємо ще й широкий вибір дерев'яних, МДФ, протипожежних та захисних дверей. Встановивши по всьому будинку двері від компанії Mexin, ви тут же переконайтеся, що ваше житло стало і затишним гніздечком, і стійкою фортецею. Броньовані вхідні двері нині особливо популярні, адже кожен прагне вберегти своє житло від непроханих гостей. Але як вибрати якісну двері і не підставляти своє житло загрозу злому?

Щоб уникнути порожньої витрати грошей, запам'ятайте деякі хитрощі. Якісні бронедвері Київ не бувають маловагими. Якщо це не консервна банка, то підняти їх буде не так легко, і важити вони будуть більше 100 кг. Поцікавтеся, який матеріал обшивки, армований Чи профіль дверей, що знаходиться у них всередині. Зазвичай продавці пропонують дивитися зразок двері в розрізі, в такому разі, потрібно переконатися, що так звані ребра жорсткості, зроблені не з картону, а хоча б з жерсті. Перевірте якість утеплювача, краще, якщо це буде не поролон, а піна або скловолокно, так як вони мають ще й відмінні шумоізоляційні властивості.

На зовнішній вигляд двері можуть сяяти як церковний купол, бути оснащена яскравими світлодіодними елементами, проте слід все ж з'ясувати, чи не ховаються за красою грубі функціональні вади: перевірте раму, петлі, переконайтеся, що вони рівні, не скриплять і збігаються один з одним.

Двері металеві Київ, що не укомплектовані замками, слід забезпечити найкращою замковою системою, адже бронедвері стають марними, якщо будь-який домушник зможе її розкрити за допомогою шпильки. Якщо Ви купуєте двері з вже вмонтованими замками, простежте за їх надійністю. Замкових щілин і конфігурацій затворів повинно бути кілька видів, і розташовуватися вони повинні по всій висоті косяка.

Пам'ятайте, що безпека Вашого будинку залежить не тільки від дверей, але і від Вашої власної відповідальності, не думайте, що встановивши броньовані двері Київ, можна залишати ключі під килимком, запрошувати в будинок незнайомців і відмовлятися від сигналізації. До того ж, скупий платить двічі, тому краще, все ж, поднакопить трохи грошей і купити не дешеві двері з вулиці, а якісний сертифікований продукт від перевіреного виробника.

Стаття про ☞ Технології, що застосовуються у виробництві 3-D дверей