Інформація

← Назад
Як не помилитися при виборі вхідних металевих дверей
20 Січень 2015

Залізні двері самі по собі не мають показників захисту від злому, а характеризують їх залежно від типу і розташування петель і системи замикання. Крім всіх цих показників, такими ж важливими вважаються протизнімні накладки, які перешкоджають тому, щоб зняти двері з петель. Порада тим покупцям, які хочуть купити вхідні двері в квартиру такої якості: робіть ставку на пошук дверей з більш товстого металу, щоб захистити себе від нахабного злому.

Вхідні двері економ-класу можна відрізнити за вартістю. Такі двері вже не проткнеш викруткою, але, правда, і броньованої не назвеш. Також в більш дорогих конструкціях можна зустріти такі нововведення, як замикання по 8, 10 і 12-ти точках і приховані завіси, що додатково підвищують безпеку двері. Якщо при цьому ще є і декоративні накладки, а всередині конструкція заповнена спеціальною піною, яка поглинає шум і перешкоджає проникненню холодного повітря в квартиру - то це самий кращий варіант за невеликі гроші, часто повністю задовольняє середньостатистичного покупця.

Двері металеві вхідні, ціна на які наближається до $ 500, вже можна називати противовзломними. Як правило, фірми, що займаються їх виготовленням, вже давно зарекомендували себе на даному ринку. Сталеві двері такої якості зазвичай виконуються з декількох шарів міцної 1,5 мм легованої сталі, яка здатна переносити великі навантаження і протистояти корозії. Замки та системи замикання в таких конструкціях коштують до третини дверей, тому надають чудовий захист від зломщиків. Двері металеві вхідні, ціна якої відповідає її якості, крім захисту має чудову тепло- і шумоізоляцію, купити вхідні двері настільки солідної категорії – значить не тільки надовго забезпечити себе захистом від зломщиків, але і вписати в інтер'єр красиву естетичну конструкцію. Двері вхідні металеві цієї цінової категорії часто виконується за замовленням з узгодженням всіх нюансів, від матеріалу обробки до кольору використовуваного кріплення та іншого. Це дуже важливо для людей, у яких естетика стоїть на першому місці.

Останні найдорожчі броньовані вхідні двері, двері металеві попередніх категорій не можуть надати захист від збройних атак, на відміну від даного виду. Виготовляють їх індивідуально для кожного клієнта такі вхідні двері купити може не кожен так як ціна на них настільки ж висока наскільки низький попит. Але люди життя яких часто піддається небезпеці відчувають себе за ними в повному спокої.

Для тих хто твердо вирішив "куплю двері вхідні!", Є маса рад – як вибрати, який з варіантів віддати перевагу, які особливості потрібно враховувати. Двері вхідні металеві відрізняється за багатьма параметрами та цін. Рішуче не радимо купувати двері залізні вхідні у неперевірених дилерів або, того гірше, на базарі. Ті, хто займається таким продажем, не сильно піклуються про своє ім'я і можуть скоїти проти вас протизаконні вчинки, наприклад, зробити дублікати ваших ключів - тоді навіть самі надійні двері стануть лише легкою ширмою для злодіїв. Прослідкуйте при покупці, щоб ключі від замка були в спеціальній упаковці виробника - у противному випадку, залізні двері не врятують вас від нечистих на руку продавців.

Двері металеві вхідні – дорога річ, і фірми-продавці нерідко пропонують безкоштовну установку, так що не полінуйтеся і пошукайте такого продавця. Установка дверей вхідних також має на увазі і надання гарантії на експлуатацію виробу, але якщо ви зробите її власноруч, то продавець не буде нести відповідальності за передчасний вихід з ладу.

Не купуйте двері металеві вхідні, ціни на які можна порівняти з міжкімнатними недорогими дверима - вони надають дуже низький рівень захисту, про тепло- і шумоізоляцію таких виробів взагалі говорити не доводиться. З цього приводу є одна мудра англійська приказка «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі».

У тому випадку, якщо ви зберігаєте в будинку значні суми грошей, не турбуватись Вам допоможуть надійні вхідні двері, двері металеві низької якості піддадуть Ваші заощадження непотрібній небезпеці.

Краще придбайте двері з двошаровою сталі з Z - образними ребрами жорсткості, поцікавтеся про наявність тепла і звукоізолятора, якими заповнені внутрішні порожнини, при можливості візуально перевірте гумове ущільнення. І пам'ятайте: дерев'яні двері, залізні двері або які інші тільки тоді нададуть Вам належний захист, коли на ній буде встановлено надійний замок. А з приводу зовнішнього вигляду, двері залізні вхідні може цілком стати полотном для фантазії будь-якого дизайнера.

Стаття ☞ Про виробника дверей – компанію MEXIN