Послуги

   Установка вхідних дверей – перший крок у ремонті квартири або будинку. Підходити до цієї...
Ціна: 1 500 грн.
Купити

Установка дверей (послуги)

B нашому інтернет-магазині можлива не тільки купівля, але і установка дверей. Це надзвичайно популярна послуга для тих, хто не володіє необхідними навичками, щоб впоратися з монтажем самостійно. Кваліфіковані фахівці нашої компанії виїдуть до вас і зроблять всі необхідні виміри. Потім в призначений термін вам доставлять готовий виріб, і буде проведена професійна установка в найкоротші терміни. А сума її буде помірною, тому така покупка, набагато вигідніше, ніж замовлення послуги окремо в будівельних компаніях. Звертайтеся до нас - і ми зробимо все на гідному рівні!

Які двері доступні для установки

Ми виробляємо монтаж будь-яких виробів, запропонованих в нашому каталозі. Найбільшою популярністю користується установка міжкімнатних дверей. Наші штатні фахівці виїжджають за вказаною клієнтом адресою і ретельно обмірять дверні прорізи в приміщенні. Потім обчислюють, які розміри повинні бути біля дверей, допомагають визначитися з відповідною моделлю. Міжкімнатні двері повинні гармоніювати з обробкою стін, меблями і гармонійно вписуватися в інтер'єр. Тому її дизайн надзвичайно важливий. Також враховується наявність вільного простору для відкриття. Якщо його досить, можна встановити звичайні розсувні двері. А там, де потрібно використовувати площу максимально раціонально, підійдуть розсувні і складні.

Крім цього на нашому сайті доступна установка дверей вхідних. Це досить складна і трудомістка процедура, що вимагає наявності спеціальної кваліфікації, тому поодинці впоратися з цим завданням неможливо. Часом потрібно коригувати форму і розміри прорізу - розбивати стіну під потрібну ширину, пробивати отвір для замку. Саме тому краще довірити таку відповідальну заняття професіоналам нашої компанії. Вони зроблять все маніпуляції якісно, ​​акуратно і з високою оперативністю. Варіанти можливі різні: стандартні одинарні двері, або ж полуторні, двостулкові. У плані матеріалу: метал, дерево, ДСП.

Переваги покупки дверей з установкою

Уявіть собі: купили ви в супермаркеті або ще де-небудь двері, привезли додому і ... зайшли в глухий кут. Що робити далі, як її встановлювати? Далеко не у всіх є спеціальні навички в цій області, можна звичайно подивитися навчальні ролики в інтернеті, але цього недостатньо. Може виявитися, що куплені вами двері не дуже добре вписуються в розміри отвору, та й потім в процесі установки нерідко виникають складнощі. Але ж від її якості буде залежати подальша зручність експлуатації. Тому така послуга, як установка дверей в Києві надзвичайно має попит. І найвигідніше замовляти її на нашому сайті.

Ми робимо все з максимальною точністю і акуратністю. Попередньо до вас виїжджає замірник і визначає, які розміри вашого дверного отвору. Тому ви можете бути впевнені, що готовий виріб буде повністю йому відповідати. Потім у встановлені терміни двері доставляють вам за адресою і виробляють монтаж. Рівень професіоналізму наших працівників надзвичайно високий, тому в якості проведення операцій ви можете не сумніватися. При цьому нами пропонується установка дверей, ціна якої цілком доступна і конкурентоспроможна.

Замовляючи монтаж дверей y нас, ви значно полегшує собі життя і економите безліч часу. Наші майстри виконають все швидко і ретельно, тому в подальшому в процесі експлуатування виріб не буде доставляти клопоту. Адже правильна установка дверей - запорука їх тривалої і безвідмовної роботи.